گواردیولا از احتیاط بازیکنان برای حضور در جام جهانی ناراحت می باشد

گواردیولا از احتیاط بازیکنان برای حضور در جام جهانی ناراحت می باشد

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از محتاط بازی کردن بازیکنانش به خاطر حضور در جام جهانی کلافه می باشد و اگر احساس کند بازیکنی با چنین تفکری بازی می کند او را کنار خواهد گذاشت.منچسترسیتی با حضور ستاره های درخشانی که کمتر از یک ماه دیگر در بزرگترین تورنومنت فوتبال جهان شرکت خواهند کرد،به علت برگزاری جام جهانی در بازه زمانی وسط فصل باعث شده است که بسیاری از بازیکنان نگران این موضوع باشند که در صورت مصدومیت در رقابت‌های باشگاهی شانس حضور در این مسابقات را از دست بدهند، اتفاقی که برای دیوگو ژوتا و انگولو کانته رخ داده است.بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بازیکنان با احتیاط بیشتری در مدت باقی مانده بازی خواهند کرد. ادعایی که به هیچ وجه به مذاق گواردیولا خوش نیامده است.

گواردیولا از احتیاط بازیکنان برای حضور در جام جهانی ناراحت می باشد2

گواردیولا اعتقاد دارد اگر بازیکنی در باشگاهش آماده باشد در جام جهانی هم کاملا عالی و آماده خواهد بود.

سرمربی سیتی در این باره گفت: اگر احساس کنم که بازیکنی قصد دارد به خاطر جام جهانی با احتیاط بازی کند، دیگر بازی نخواهد کرد. اتفاقی که رخ خواهد داد این است که آنها باید بازی کنند چون وقتی آماده نباشند مصدوم خواهند شد. وقتی شما متمرکز باشید مصدومیت به سراغتان نمی‌آید.
گواردیولا با اشاره به فاصله باقی مانده تا تعطیل شدن رقابت‌های باشگاهی اضافه کرد:« فقط دو هفته دیگر زمان باقی مانده است و اگر بازیکنی اینجا بازی کند، برای جام جهانی کاملا عالی و آماده خواهد بود. در غیر این صورت به دردسر خواهد افتاد.

گواردیولا از احتیاط بازیکنان برای حضور در جام جهانی ناراحت می باشد1

, , ,
فهرست