کمیته انضباطی آرای خود را برای دربی 98 اعلام کرد

آرای کمیته انضباطی برای دربی 98 اعلام شد1

دربی 98 سرخابی ها با حاشیه هایی همراه بود که پس از تعطیلات عید نوروز کمیته انضباطی پس از بررسی گزارشات داوران و ناظر بازی آرای خود را صادر کرد. یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و ۶ جلسه محرومیت از همراهی تیم در مسابقات لیگ برتر که دو جلسه آن به مدت یک سال تعلیقی است، محکوم شد که این رای قابل تجدیدنظرخواهی است.
همچنین باشگاه پرسپولیس به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سوء رفتار تیمی ناشی از ۶ اخطار به ترتیب مطابق با ماده ۵۰ و ۵۸ مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و چهل میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آرای کمیته انضباطی برای دربی 98 اعلام شد

کمیته انضباطی گل محمدی را به 6 جلسه محرومیت(2جلسه محرومیت تعلیقی)محکوم کرده است.

در دیگر بخش آرای مربوط به این بازی بهزاد غلامپور مربی تیم استقلال به دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن مقابل به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم در لیگ برتر و پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد.
باشگاه استقلال نیز به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا مطابق با ماده ۵۰ مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال محکوم شد.
با نظر کمیته انضباطی همچنین کلیه آرای مرتبط با این مسابقه به جز محرومیت سرمربی باشگاه پرسپولیس قطعی است.البته بایستی این مورد نیز گفته شود با اعتراض به داور روند بازی تغییر نخواهد کرد و بایستی در مقابل قاضی میدان خویشتن دار بود و به او احترام گذاشت.البته سرمربی پرسپولیس از رفتار خود از جامعه داوری معذرت خواهی کرده است.

آرای کمیته انضباطی برای دربی 98 اعلام شد2

, , , , ,
فهرست