کاپیتان پرسپولیس با بازی مقابل استقلال خوزستان سومین بازیکن باسابقه باشگاه تبدیل خواهد شد

کاپیتان پرسپولیس این امکان را دارد که به عنوان سومین بازیکن باسابقه تاریخ باشگاه پرسپولیس تبدیل شود.امید عالیشاه کاپیتان ۳۲ ساله تیم پرسپولیس که این فصل جایگاه نسبتا ثابتی در ترکیب پرسپولیس داشته و در پستهای مختلف برای تیمش به میدان رفته، در دیدار با استقلال خوزستان روز مهمی را پشت سر خواهد گذاشت.

کاپیتان پرسپولیس با بازی مقابل استقلال خوزستان سومین بازیکن باسابقه باشگاه تبدیل خواهد شد1

کاپیتان پرسپولیس با بازی در مقابل استقلال خوزستان به رکورد 261 بازی با پیراهن این تیم خواهد رسید.

این بازیکن با حضور در بازی مقابل استقلال خوزستان به رکورد ۲۶۱ بازی با پیراهن سرخپوشان می‌رسد که پیش از این تنها علی پروین، محمد پنجعلی، حسین عبدی و سیدجلال حسینی آن را لمس کرده و فقط دو بازیکن اولی از این رکورد رد شده بودند.

کاپیتان پرسپولیس با بازی مقابل استقلال خوزستان سومین بازیکن باسابقه باشگاه تبدیل خواهد شد

رکورد بازی در پرسپولیس در اختیار علی پروین با انجام 341 بازی با پیراهن پرسپولیس است.سیدجلال حسینی در پایان لیگ بیست و یکم به این آمار رسید و با خداحافظی از فوتبال شانس عبور از رکورد ۲۶۴ بازی محمد پنجعلی را از دست داد و حالا امید عالیشاه نیز در پایان فصل به یک قدمی او خواهد رسید و در صورت جدایی، شانس رسیدن به جایگاه دومی را از دست خواهد داد.

این در حالی است که ۲۵ گل هم برای پرسپولیس به ثمر رسانده و ۵۰ پاس گل نیز داده تا در مجموع روی ۷۵ گل تیم باشگاهی خوب اثرگذار بوده باشد. عالیشاه علاوه بر پرسپولیس سابقه بازی در تیمهای نفت تهران، راه آهن و تراکتور (در لیگ برتر) را دارد.

, ,
فهرست