سایپا با شکست صدرنشین لیگ آزادگان به صعود امیدوار ماند

سایپا با شکست دادن تیم شمس آذر قزوین دست به کار بزرگی رد.در این دیدار سه بازیکن استقلال شاهد پیروزی تیم سابقشان مقابل حربف قدرتمند خود بودند. بازیکنان استقلال به دلیل عدم دریافت مطالباتشان تمرین امروز را تحریم کرده بودند، حضور سه بازیکن این تیم به نام‌های آرمان رمضانی، ابوالفضل جلالی و زبیر نیک‌نفس در استادیوم پاس قوامین و تماشای دیدار سایپا و شمس آذر قزوین در نوع خود جالب توجه بود. از میان این سه بازیکن رمضانی و جلالی سابقه حضور در سایپا را دارند.در پایان این دیدار، آرمان رمضانی و زبیر نیک نفس، ۲ بازیکن استقلال از مصاحبه با رسانه‌ها خودداری کردند و تنها این ابوالفضل بود که برای لحظاتی آن هم درخصوص وضعیت تیم سابقش به صحبت پرداخت. وی درباره اینکه برای بازگشت سایپا به لیگ برتر شانسی را متصور است یا خیر، اظهار داشت: ان‌شاءالله که این اتفاق رخ دهد. چون سایپا یک تیم شایسته است و عدم حضور این تیم در لیگ برتر حیف است.

سایپا با شکست صدرنشین لیگ آزادگان به صعود امیدوار ماند2

سایپا با شکست دادن شمس آذر قزوین به تیم های مدعی صعود به لیگ برتر باز گشت.

مدافع استقلال ادامه داد: من به همراه علی قلی‌زاده، مهدی ترابی و کریم انصاری‌فر بازیکنان سابق این تیم  هستیم که در جام جهانی حضور داشتیم. باز هم می‌گویم، نارنجی پوشان  باشگاهی است که حتما باید در لیگ برتر باشد و ان‌شاءالله برای این منظور، مدیران کمک کنند.
سپس و در شرایطی که جلالی با سوال خبرنگاران درخصوص عدم دریافت مطالبات و تحریم تمرین روبرو شد، محل مصاحبه را ترک کرد و از پاسخ در این خصوص طفره رفت.

سایپا با شکست صدرنشین لیگ آزادگان به صعود امیدوار ماند

, , , , ,
فهرست