تاثیرگذارترین بازیکن فصل پورتو یک ایرانی است

تاثیرگذارترین بازیکن فصل پورتو را بدون شک می توان مهدی طارمی در نظر گرفت.پورتو در چارچوب هفته نوزدهم لیگ پرتغال روز یکشنبه میزبان ویزلا است.
در جدول رقابت‌های لیگ پرتغال، اکنون بنفیکا با 50 امتیاز در صدر قرار دارد و پورتو با یک بازی کمتر و 42 امتیاز دوم است. در صورت پیروزی پورتو مقابل ویزلا به این اختلاف می‌تواند به 5 امتیاز کاهش پیدا کند.با اینکه پروتو از اول فصل همانند بنفیکا عمل نرکده بود اما رفته رفته خود را در بین مدعیان لیگ برتر پرتغال نشان داده اشت.ستاره ایران مثل فصول گذشته اسلحه بزرگ کونسیسائو نام گرفت و توانست بار گلزنی و گلسازی تیمش را به دوش بکشد.

تاثیرگذارترین بازیکن فصل پورتو یک ایرانی است1

تاثیرگذارترین بازیکن فصل پورتو با نظر هواداران این تیم مهدی طارمی می باشد.

طارمی با اختلاف در تمامی متر و معیارها بهترین بازیکن پورتو است. صفحه هواداری پورتو که از ابتدای فصل تمام اتفاقات بازی را زیر نظر گرفته با دادن امتیازها در هر بازی مدعی شد ستاره ایران با اختلاف 27 امتیازی در صدر قرار دارد.این صفحه هواداری طارمی را با 78 امتیاز بهترین بازیکن کنونی پورتو دانست و در ادامه استاکیو با 51 امتیاز، اوتاویو 47 امتیاز، گالنو 45 امتیاز، دیگو کاستا 38 امتیاز و ژوائو ماریو 29 امتیاز را در مقام‌های دوم تا ششم قرار داد.

تاثیرگذارترین بازیکن فصل پورتو یک ایرانی است

, , , , ,
فهرست