احتمال بازگشت رونالدو به لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد

احتمال بازگشت رونالدو به سطح اول فوتبال اروپا وجود دارد.مالک اکثریت سهام باشگاه نیوکاسل ، صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان سعودی (PIF)، مالکیت چهار تیم بزرگ لیگ حرفه‌ای عربستان از جمله النصر را بر عهده گرفته است.

احتمال بازگشت رونالدو به لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد1

یکی دیگر از این باشگاه‌‌های عربستانی الاتحاد است که با کریم بنزما به توافق رسیده است.بر اساس تازه ترین تغیی و تحول مالکیتی در عربستان PIF مالکیت 75درصد از سهام چهار باشگاه الاتحاد، الهلال، الاهلی و النصر را به دست گرفت. 25 درصد باقی‌مانده سهام چهار باشگاه به بنیاد غیرانتفاعی‌ای واگذار شده که در اختیار وزارت ورزش عربستان است.این شکل چند باشگاه داری در کشور هایی نظیر انگلیس و اسپانیا و دیگر قطب‌های فوتبالی غیرمجاز است. اما در عربستان سعودی قانونی برای ممانعت از این نوع مالکیت‌ مشترک وجود ندارد.

احتمال بازگشت رونالدو به لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد2

احتمال بازگشت رونالدو به سطح اول فوتبال اروپا و جهان وجود دارد.

صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان (PIF) در اکتبر 2021 مالکیت اکثریت سهام باشگاه نیوکسل را به دست گرفت. این صندوق از آن زمان با تزریق سرمایه به باشگاه انگلیسی باعث شد نیوکسل جواز حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.با توجه به اینکه کریستیانو رونالدو در حال حاضر بازیکن النصر است و از این به بعد باشگاه النصر و نیوکسل مالکانی یکسان دارند این احتمال وجود دارد که کریستیانو خواهان حضور قرضی در نیوکسل شود.به این شکل با یک تیر دو نشان زده می شود:حضور در لیگ برتر انگلیس و حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده.

احتمال بازگشت رونالدو به لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد

, ,
فهرست